Ana Sayfa » Ürünler » 140 lık Çeneli Kırıcı
140 lık Çeneli Kırıcı

140 lık Çeneli Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın
140 lık çeneli kırıcı, kırma eleme tesislerinde kullanılan bir makinadır ve saatlik üretimi 350 ton ile 700 ton arasında farklılık göstermektedir. Her türlü sertlikteki malzemelerin kırma işlemini yüksek kapasite ile gerçekleştiren makine her türlü zorlu arazi şartlarına da uyum sağlamaktadır. Firmalar arazi şartları ne olursa olsun makinanın kurulumunu çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler, kötü hava koşullarında da makine üretim kapasitesini düşürmeden firmalara kesintisiz üretim imkânı sunar ve maddi olarak kazanç elde etmenizi sağlar. Kurulumu ve ürün üretimi sırasında hiçbir şekilde doğaya ve insan sağlığına zararı yoktur, bu yönden de dünya çapında pek çok farklı firma tarafından tercih edilmektedir. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde bakım ve onarım işlemlerinde hiçbir şekilde bir sıkıntı oluşmaz ve kolaylıkla sorunlar anında giderilir, bu da firmalara zamandan kazanım sağlar.

Ayrıca full otomatik oluşu ile de tek kişi ile tüm otomasyon işlemleri yapılabilir, olası sıkıntılarda anında müdahale etme imkânı vardır.  140 lık çeneli kırıcı Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiştir, bu yüzden de çok fazla kullanımı vardır. Makinanın en büyük özelliği 7/24 kesintisiz bir hizmet sunabiliyor oluşudur, kolay temizlenebiliyor oluşu ise yedek parça gereksinimini azaltır ve firmaların uzun süreli olarak makinayı kullanabilmesini sağlar.

140 lık Çeneli Kırıcı Avantajları

Çeneli kırıcılar en sert kaya ve taşları bile kırabilme özelliğine sahip olan, sıkıştırma yöntemi ile kırma işlemini gerçekleştiren makinalardır. 140 lık çeneli kırıcılar yüksek üretim kapasitesine sahiptir ve istenilen boyutta ürünlerin parçalanmasını sağlar. Bu çeneli kırıcı iki adet çeneden meydana gelir ve bu çenelerden biri sabitken diğeri ileri geri hareket etmektedir, bu ileri geri hareket ile taşları sıkıştırır ve parçalanmasını sağlar. İstenilen boyutlarda ürünlerin elde edilmesi için çeneler ayarlanabilir ve üretim kapasitesi için daha fazla çene takılarak kapasite arttırılabilir. Çeneli kırıcılar genellikle yapı ve inşaat firmalarında kullanılan malzemeleri üretmek için tercih edilir ve yüksek kapasiteli firmaların daha çok tercih ettiği bir makinadır.

140 lık çeneli kırıcı için firmalar kapasitelerine uygunsa kırıcıyı tercih etmelilerdir, 700 ton üzerinde üretim yapacak firmalar bu makinanın üretim kapasitesini çene ekleme ile arttırmalılardır. 140 lık çeneli kırıcı makine düşük maliyet ile yüksek üretim sağladığı için çok fazla tercih edilmektedir, aynı zamanda firmalara zamandan da kazanım sağlar. Kolay kurulum ve demontaj işlemleri sayesinde firmalara farklı işler için de uzun süreli olarak bu makinayı rahatlıkla kullanabilirler.

 

Model CLK-140
Kapasite 450-600 Ton/Saat
Çene Ağız Ebadı 1400×1100 mm
Motor Gücü 160-200 kW
Toplam Ağırlık 4700 Kg
Maksimum Besleme 950 mm
Min- Max Çene Açıklığı 150-350 mm

140 lık Çeneli Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir