Ana Sayfa » Ürünler » 60 lık Konkasör Tesisi
60 lık Konkasör Tesisi

60 lık Konkasör Tesisi

  • Genel Açıklama
  • Resim Galerisi
  • Teklif Alın

Konkasör tesisleri taş, kaya kırıcı ekipmanlardan oluşur ve farklı sektörlere bu kayaların kırımı ile ana malzeme oluştururlar. 60 lık konkasör tesisi saatte üretim kapasitesi olarak 60 ile 80 ton malzeme üretmektedir. Genellikle sabit olarak tesis kuracak olan firmaların tercihi olup uzun süreli işler için kullanılır. Üretim kapasitesi yönünden maddi olarak ve zaman konusunda firmalara kazanım sağlar, küçük tesislerin daha çok tercih ettiği bir konkasör tesisidir. Firmalar farklı ekipmanlar ekleyerek bu tesisin kapasitesini arttırabilmektedirler. Firmalar genellikle üretime başlanırken üretim yapacakları kapasiteye uygun olarak konkasör tesis tercih edilmelidir. Üretim kapasitesi düşük olacaksa da 60’lık konkasör tesisleri tercih edilmelidir.

En Çok Tercih Edilen Konkasör

Firmaların en çok tercih ettiği konkasör 60 lık konkasör tesisleridir, Bunun sebebi firmaların çalışma şekline daha çok hitap etmesidir. Çalışma kapasitesine yönelik kolaylıkla firmaların tercih edebileceği bu konkasör küçük firmaların daha çok tercihi olup, kaliteli üretim ve dayanımının yüksek oluşu ile uzun süreli kesintisiz üretim imkânı sunmaktadır. 60’lık kırma eleme tesisi Avrupa standartlarına uygun olarak üretim yapmakta, bu yönden de dünya çapında firmaların tercihidir. Bu konkasör tesisi firmalara, aynı zamanda malzeme konusunda da sarfiyatı önleyerek maddi açıdan da yardımcı olmaktadır. Üretim kapasitesi kadar üretim yapan konkasör, küçük işletmelerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Bakım ve onarım işlemlerinde de kolaylık sağlayan konkasör firmaların işlerini bu yönden de aksatmadan devamlılığı sağlamaktadır.

60’lık kırma eleme tesisleri firmaya iş bitene kadar en iyi kapasitede üretimi sağlar ve işlerin aksamasını engeller, dayanım yönünden de bulunduğu araziye uyum sağlar ve her koşul da en iyi şekilde üretim kapasitesini tamamlar. Firmaların üretim kapasitesine uygun şekilde kaya ve beton kıran konkasör, pek çok küçük firmanın tercihidir.  Her firma kendi kapasitesine yönelik konkasör tercihinde bulunmalıdır. 60 lık konkasör kullanımı yapacak firmaların saatlik malzeme üretimleri 80 tonu aşmamalıdır. Aksi taktirde firmalar zarar uğrayacaklardır ve zaman kaybı yaşayacaklardır. Bu yüzden olabildiğince kapasitelerine uygun hareket ederek konkasör seçiminde bulunmalılardır. Bu şekilde üretimde sıkıntı yaşanmaz , zaman ve maddi açıdan da kayıplar olmaz.

60 lık Konkasör Tesisi
5 (100%) 2 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir