Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Dik Milli Kırıcı
Mobil Dik Milli Kırıcı

Mobil Dik Milli Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Mobil dik milli kırıcı, yüksek sertlikte olan malzemelerin kırılması için kullanılır. Özellikle aşındırma özelliği sayesinde taş ve kaya gibi farklı sertliklerdeki madenleri sıkıştırarak ve aşındırarak kırar, en ince hali getirir. Yüksek çalışma kapasitesi sayesinde yüksek üretim gerçekleştirir ve sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş oluşu da tüm dünya çapında kullanımını sağlar ve pek çok firma bu yüzden bu makinayı tercih etmektedir. Mobil dik milli kırıcı kum, mıcır gibi malzemeleri üretmek amacı ile kullanılır, genellikle malzemeleri 0.5mm kadar küçülmüş bir biçimde çıkarır. Makine düşük elektrik kullanımı ile yüksek performansta çalışmaktadır, bu da firmaların üretim kapasitesini arttırır ve maddi olarak kazanım sunar.

Genel olarak bu makinanın çalışma prensibi iki taşın birbirine çarpması sonucu oluşan aşınma ile taşların parçalanması, en küçük hale gelmesi şeklindedir. Tek bir şase üzerine kurulu oluşu da bu makinanın kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır, kurulumu oldukça kolay olup bir günde tek tır ile yapılabilmektedir. Her türlü araziye uyum sağlayan bu makine, kötü hava koşullarında da yüksek performans çalışmaya devam eder ve üretim kapasitesinde herhangi bir düşüklük olmaz. Kurulumu kolay olduğu için firmalar farklı işler için farklı arazilerde de bu makinayı kullanabilirler ve maliyetten de kurtulmuş olurlar.

Dayanımı oldukça iyidir ve mukavemeti yüksektir, bu da firmalara uzun ömürlü kullanım sunar ve işlerin devamlılığını sağlar. Hidrolik sistem sayesinde bakım ve onarım işlemlerinde de herhangi bir sıkıntı yaşanmaz ve kısa sürede makinanın sorunu giderilir, bu da firmaya kesintisiz iş yapabilme imkanı sunar.

Mobil Dik Milli Kırıcı Avantaj

Genel olarak kırma eleme tesislerinde kullanılan bir makine türüdür. CE standartlarında üretildiğinden dolayı, firmaların tercih ettiği ve dünya çapında kullanılan bu iş makinası aynı zamanda yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Kurulumu ve işleyişi sırasında hiçbir şekilde doğaya ve insan sağlığına zarar vermez, bu da bir tercih sebebidir. Özellikle yüksek performansı sayesinde firmalara zamandan tasarruf sağlar ve maddi kazanım sunar.  Ayrıca yedek parça kullanımı konusunda da sıkıntı çıkartmaz ve bakım onarım işlemleri oldukça kolaydır. Mobil dik milli kırıcı kurulum açısından da oldukça kolaylık sunar ve ne zorlu arazi koşullarında bile kurulumu oldukça kolaydır, her türlü ortamda çalışma kapasitesini düşürmeden çalışmaya devam eder ve her türlü hava koşullarında çalışmaya devam ederek, kesintisiz üretim sunar.

Model Kapasite Maksimum Besleme Toplam Motor Gücü VSİ Rotor Ebadı Elek Ebadı Jeneratör Gücü
MVSI 700 (Mobil Dik Milli Kırıcı) 150 T/S 38 MM 270 KW 700 MM 1300X4000 MM 330 KW
MVSI 900 (Mobil Dik Milli Kırıcı) 300 T/S 38 MM 450 KW 1600×4500 MM 1300X4000 MM 550 KW

[/tabs]
Mobil Dik Milli Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir