Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Konkasör Tesisi Pro-100
Mobil Konkasör Tesisi Pro-100

Mobil Konkasör Tesisi Pro-100

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Mobil konkasör tesisi PRO-100, üretim kapasitesi olarak saatte 150 ton ile 200 ton arasında bir malzeme kırma gücüne sahiptir. Özellikle sert ve kırılması zor olan malzemelerin kırılması için orta kapasitedeki firmaların tercih ettiği bir tesistir.  Mobil konkasör tesisinin kapasitesini firmalar isteklerine göre farklı ekipmanlar ekleyerek rahatlıkla arttırabilmektedirler. 200 tonun üzerinde kırım işlemi yapacak olan firmaların bu konkasörü tercih etmemesi gerekmektedir, firmalar kapasitelerine uygun olan konkasörlerleler üretim yaparak mali açıdan daha çok avantajlı olacaklardır. Mobil konkasör sabit konkasörlere nazaran çok daha avantajlıdır, özellikle kurulum açısından her türlü araziye uyum sağlayabilmektedir, kurulumu da oldukça kolaydır ve kısa sürede montaj işlemi tek tır ile gerçekleştirilebilir.

Mobil konkasör tesisi pro-100 bakım ve onarım işlemleri de oldukça kolaydır ve uzun zaman almaz, bu yönden de firmalara üretimde aksaklık çıkartmaz ve işleyişini devamlılığı sağlanmış olunur.  Hidrolik sistemle çalışıyor olması bakım işlemlerini daha da kolaylaştırmaktadır. Gezici makine her türlü zorlu arazi şartlarına ve hava koşullarına uyum sağlayabilmektedir, bu yönden de firmalar iş bitiminde rahatlıkla demontajını yapıp, makinayı farklı bir araziye taşıyabilmektedirler. Bu şekilde makine firmalara uzun ömürlü kullanım sağlayarak, maliyetten de kurtarır, özellikle kısa süreli işler yapacak olan firmaların genel olarak tercih ettiği bir makinadır.

Mobil Konkasör Tesisi Pro-100 Avantajları

Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olan makine, dünya çapında pek çok firma tarafından tercih edilmektedir. Özellikle kolay kullanımı ile sabit konkasörlere göre daha çok tercih edilmektedir. Modern bir teknoloji ile üretilmiş olan bu makine titreşimli sistemi sayesinde giren malzemenin sertliği ne olursa olsun kırma işlemeni gerçekleştirir ve istenilen incelikte malzemeyi dışarıya çıkarır. Mobil konkasör tesisi pro-100 kaliteli ve dayanımı da yüksek oluşu ile pek çok firmaya uzun ömürlü kullanım sağlar.

Kapasite 150 – 200 Ton/Saat
Maksimum Besleme 1000 x 1000 MM
Toplam Motor Gücü  245 KW
Rotor Ebadı  1200 x 1000 MM
Jeneratör Gücü  450 KW

Mobil Konkasör Tesisi Pro-100
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir