Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Konkasör Tesisi Pro-120
Mobil Konkasör Tesisi Pro-120

Mobil Konkasör Tesisi Pro-120

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Mobil konkasör tesisi, saatlik 200 ton ve 250 ton arasında bir üretim kapasitesine sahiptir, genellikle orta kapasiteli firmaların kullanmayı tercih ettiği bir tesistir. Tek bir şase üzerine kurulu oluşu tesisin taşınması ve kurulumu konusunda kolaylık sağlar, bir günde tek tır ile kolaylıkla bu mobil konkasör tesisi kolaylıkla kurulur, firmalara bu yönden zamandan tasarruf etmelerini sağlar. Her türlü zorlu ve dar arazilere uyum sağlar ve kötü hava koşullarında bile rahatlıkla çalışır, kapasitesinde ve işleyişinde hiçbir şekilde bir değişiklik olmamaktadır. Özellikle firmalar kısa süreli işler yapacaklar ise bu konkasörü sabit konkasöre göre daha çok tercih ederler, iş bitiminde farklı bir araziye kolaylıkla taşınarak farkı işler için de kullanılabilir. Bu durumda firmalara uzun süreli kullanım imkânı sunar.

Mobil konkasör tesisi pro-120, kırılması en zor olan sertliği yüksek taşların ve kayaların bile kolaylıkla kırılmasını sağlar ve ince bir kum şeklinde dışarıya verir, bu işlemi titreşimli çalışma sistemi sayesinde gerçekleştirir. Full otomatik olması ile de firmalara kullanım kolaylığı sunar, uzaktan kumanda ile tüm ayarları yapılabilmektedir, bakım ve onarım işlemleri bu yüzden çok fazla zaman almamaktadır ve kısa sürede makine işleyişine devam ettirilir. Bakım onarım işlemlerinin kısa oluşu firmanın üretiminde aksama yaşamasını önler ve üretimde devamlılık sağlanır.

Mobil Konkasör Tesisi Pro-120 Avantajları

Yüksek üretim kapasitesi ve güvenilir çalışma sistemi ile firmaların üretiminde kolaylık sağlayan bir makinadır. Özellikle Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş oluşu, pek çok firmanın tercih sebebidir.  Her türlü sert malzemeyi kolaylıkla kırabilmesi ve her türlü dar arazilere bile kolaylıkla kurulabiliyor oluşu firmaların tercih sebeplerinden biridir. İş devamlılığı ve uzun süreli kullanımlar için dayanımı oldukça yüksektir, hidrolik çalışma sistemine sahip oluşu da bakım ve onarım işlemlerinin kolay olmasını sağlar ve makinanın ömrü uzun olur. Uzun yıllar boyunca kullanılabilir oluşu firmaları maliyetten kurtarır ve üretimin devamlılığını sağlar, farklı işler için de firmalar Mobil konkasör tesisi pro-120 yi kullanmaktadır.

Kapasite 180 – 220 Ton/Saat
Maksimum Besleme 1050 x 1050 MM
Toplam Motor Gücü 300 KW
Rotor Ebadı 1200 x 1200 MM
Jeneratör Gücü 600 KW

Mobil Konkasör Tesisi Pro-120
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir