Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Konkasör Tesisi PRO-150
Mobil Konkasör Tesisi PRO-150

Mobil Konkasör Tesisi PRO-150

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Mobil konkasör tesisi pro-150, üretim kapasitesi olarak 200 ton ile 300 ton arasında bir kırma işlemi gerçekleştirmektedir. Genellikle yüksek kapasiteli firmaların kullanmayı daha çok tercih ettiği bir tesistir ve kolay bir kuruluma sahiptir. Tek şase üzerine kurulu oluşu ve hidrolik sistemle çalışıyor oluşu kolaylıkla bir yerden bir yere taşınmasını sağlar, her türlü zorlu arazi koşullarına bile uyum sağlar ve istenilen yere kolaylıkla kurulumu gerçekleştirilir.  Mobil konkasör tesisi pro-150 bir gün içerisinde tek tır ile çok kolay bir biçimde taşınabilir.

Kırma eleme işlemi yapan firmalar 300 ton üzerinde bir kapasitede üretim yapacaklar ise bu konkasörü tercih etmemelilerdir, firmalar üretim kapasitelerine uygun olacak şekilde konkasör tercih etmelilerdir. Mobil konkasör tesisi pro-150 titreşim sistemi sayesinde kırılması en zor olan kaya ve taşları bile en ufak şekilde parçalar, bu da firmalara üretim konusunda kazanım sağlar.

Mobil Konkasör Tesisi Pro-150

Mobil Konkasör tesisi Avrupa standartları altında üretilmiştir, bu yönden dünya çapında pek çok firmanın tercihidir. Özellikle kullanım açısından oldukça mukavemetli oluşu uzun süreli kullanım sağlar ve firmalar farklı işler için de rahatlıkla bu konkasörü tercih edebilirler. Her türlü arazi koşullarına uyum sağlayabilmektedir, kurulu ve işleyişi sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zararı yoktur. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde bakım ve onarım işlemleri de oldukça kısa sürede gerçekleştirilmektedir ve hiçbir şekilde üretim kapasitesini bu durum etkilemez, firmalar kesintisiz üretim yapmaya devam ederler. Üretimin sürekliliği sağlandığı için firmalar mobil konkasör tesisi pro-150 yi sabit konkasörlere nazaran daha çok tercih etmektedir. Güvenilir ve kaliteli bir üretim için titreşim sistemi ile donatılmıştır, bu sistem daha kolay bir şekilde kaya kırılmasını sağlar.

Kapasite 220-350 Ton/Saat
Maksimum Besleme 1500×1200 MM
Toplam Motor Gücü 360 KW
Rotor Ebadı 1200×1500 MM
Jeneratör Gücü 750 Kw

Mobil Konkasör Tesisi PRO-150
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir