Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Konkasör Tesisi Pro-180
Mobil Konkasör Tesisi Pro-180

Mobil Konkasör Tesisi Pro-180

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Mobil konkasör tesisi pro-180 yüksek üretim kapasitesine sahiptir ve 350 ile 450 ton arasında bir üretim gerçekleştirir, genellikle yüksek üretim kapasitesi olan firmaların tercih ettiği bir makinadır. Firmalara isteklerine göre girecek olan ürünün boyutlarını bu makinada ayarlayabilmektedirler ve ürün çıkışı oldukça ince kum, çakıl şeklinde olmaktadır. Hidrolik çalışma prensibine sahip olan makine kolaylıkla taşınabilmektedir, tek tır ile bir günde kurulumu gerçekleştirilir ve her türlü zorlu, dar alanlara kurulumu yapılabilmektedir. Bu yönden de sabit konkasörlere nazaran daha çok tercih edilir, firmalar kısa süreli işler için bu tesisi kullanırlar ve iş bitiminde farklı araziler, işler içi tesisin kullanımına devam ederler.

Mobil konkasör tesisi pro-180, özellikle tek şase üzerine kurulu olması ile montaj ve demontaj işlemlerinde firmaya büyük kolaylık sağlamaktadır ve uzun süreli kullanım imkânı sunar. Tesisin dayanım gücü oldukça yüksek olduğundan dolayı kolaylıkla uzun süreli işler için de tercih edilebilir, üretim kapasitesinin yüksek oluşu ile de firmalara zaman ve maddi açıdan avantaj sunar. Radyo kontrol sistemi sayesinde tüm işlemler için uzaktan kumanda ile kullanım sağlayabilirsiniz, bu şekilde firmaların iş akışı daha hızlı şekilde ilerlemektedir. Bakım ve onarım işlemleri için de hidrolik sistem kullanıldığından dolayı daha kolay hatalar giderilir bu da firmaların üretiminde kesinti olmamasını sağlar, maddi açıdan kazanım sunar.

Mobil Konkasör Tesisi Pro-180 Avantajları

Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olan Mobil Konkasör tesisi pro-180, tüm dünya çapında en çok tercih edilen konkasörlerden biridir, özellikle üretim kapasitesinin yüksek oluşu firmalara daha çok iş kapasitesi sunmaktadır. Kurulumu ve çalışması sırasında hiçbir şekilde doğaya ve insan sağlığına zarar vermez, bu yönden de firmaların tercihidir.

Kapasite 350 – 450 Ton/Saat
Maksimum Besleme 1700×1300 MM
Toplam Motor Gücü 440 KW
Rotor Ebadı 1400 x 1750 MM
Jeneratör Gücü 1000 KW

Mobil Konkasör Tesisi Pro-180
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir