Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Konkasör Tesisi Pro-70
Mobil Konkasör Tesisi Pro-70

Mobil Konkasör Tesisi Pro-70

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Al

Mobil konkasör tesisi pro-90, saatte 120 ve 150 ton taş kırma kapasitesine sahiptir, genellikle düşük ve orta dereceli tesislerin tercihidir. Zorlu arazi şartları için daha çok tercih edilir, yüksek üretim kapasitesi gösterir. Bir şase üzerine kurulmuş olan bu mobil konkasör, kurulumu ve taşınması ile de firmalara kolaylık sağlar. Bir gün içerisinde tır ile kolaylıkla taşınabilmektedir. Mobil konkasör de herhangi bir parça sorunu yaşandığında da değiştirilmesi oldukça kolaydır, parçaların, makinanın bakım ve onarım işlemleri firmanın işlerini aksatmayacak şekilde kısa sürede gerçekleşmektedir, bu da firmaya zaman kazandırır ve kesintisiz olarak işleyişin devamlılığı sağlanır.

Mobil konkasör tesisi pro-90 her türlü arazi ve zorlu hava şartlarında üretim kapasitesini düşürmeden çalışmaya devam etmektedir. Güvenli kullanımı ile de doğaya ve insan sağlığına hiçbir şekilde zararı yoktur. Mukavemet olarak da oldukça dayanımı yüksek olduğu için uzun süreli olarak kullanım sunar ve firmaları maliyetten kurtarır.

Mobil Konkasör Tesisi Pro-90 Avantajları

Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olan mobil konkasör tesis pro-90, tüm dünya çapında pek çok firma tarafından kullanılmaktadır. Özellikle kurulum yönünden oldukça kolaylık sağlar ve firmalar kısa süreli işler için mobil konkasörleri tercih etmektedirler. Firmalar iş bitiminde kolaylıkla bu konkasörün demontajını yapıp farklı bir araziye taşıyabilirler. Mobil konkasör tesisi pro-90 hidrolik sistemi sayesinde firmalara uzun süreli, kesintisiz çalışma performansı sunar.  Üretim kapasitesi olarak genellikle düşük ve orta kapasitedeki firmalara hitap etse de, kullanılan malzemenin en iyi şekilde kırılması ve parçalanmasını sağlayarak, yüksek verimlilik sunar. Oldukça kullanışlı olan bu konkasör, yüksek titreşim sistemi ile de gelen malzemeyi en ince hale gelene kadar kırmaktadır, çıkan ürün firmanın istediği kaliteye uygundur.

Kapasite 60-90 Ton/Saat
Maksimum Besleme 700×700 MM
Rotor Ebadı 950×750 MM
Jeneratör Gücü 250 KW

Mobil Konkasör Tesisi Pro-70
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir