Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Tersiyer Kırıcı
Mobil Tersiyer Kırıcı

Mobil Tersiyer Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Mobil tersiyer kırıcı, taş kırma ve eleme tesislerinde tercih edilen bir makinadır ve bu tesisin en önemli paçasıdır. Makinanın içerisinde tersiyer kırıcı, besleme sistemi, bant sistemi ve titreşimli elek bir arada bulunmaktadır, bu da firmalara üretim aşamasında büyük kolaylık sunmaktadır. Özellikle zamandan kazanım sunarken maddi açıdan da ürerimin yüksek olmasını sağlar. İnşaat, madencilik, taş ocağı gibi farklı iş alanları için malzeme üretiminde kullanılmaktadır, yüksek kapasiteye sahip oluşu ile en kaliteli ürünü firmalara sunar. Mobil iş makinalarının sahip olduğu tüm özellikleri kapasitesinde barındırır ve hızlı çalışarak, yüksek performans sunar.

Mobil tersiyer kırıcı, kurulum olarak da firmalara kolaylık sunar, bir gün içerisinde tek tır ile kolaylıkla kurulabilir ve her türlü araziye uyum sağlar, zor doğa koşullarında bile çalışma kapasitesini düşürmeden üretimine devam eder. Kısa süreli iş yapacak olan firmaların daha çok tercih ettiği bir makine çeşididir, firmalar arazi değişikliği yapacakları zaman kolaylıkla bu makinayı demontaj edip tekrar istenilen araziye montaj edebilirler. Bu yönden de firmalara uzun süreli olarak kullanım sağlar ve maliyetleri düşürür.

Mobil Tersiyer Kırıcı Avantajları

Mobil tersiyer kırıcı ileri teknoloji ile üretilmiş olup, tüm ekipmanları içerisinde barındırdığından dolayı yüksek üretim kapasitesine sahiptir ve firmalara üretim konusunda büyük kolaylık sağlar. Avrupa standartlarına uygun bir şekilde üretilmiş olması da tüm dünya çapında tercih edilmesine sebeptir ve üretim esnasında hiçbir şekilde doğaya, insan sağlığına zarar vermemektedir. Mobil tersiyer kırıcı en zorlu arazilere bile uyum sağlayarak çalışabilir ve firmalara üretimde devamlılık sunar. Yüksek kaliteli bir üretime sahip olması ile kırıcı çeneler en sert malzemeyi bile istenilen ufaklıkta parçalayarak, yüksek performans gösterir, üretilen ürünler genellikle yol yakımı, inşaat gibi farklı sektörlerde kullanılmaktadır. Hidrolik sistem ile çalışıyor oluşu bakım ve onarım işlemlerinde firmalara büyük kolaylık sunar, kesintisiz üretim sayesinde firmalara maddi ve zamandan kazanım sağlayarak üretimlerini aynı performans ile gerçekleştirmeye devam ederler. Full otomatik oluşu ile de işçi kapasitesini azaltarak, firmanın masraflarını düşüren oldukça kullanışlı bir makinadır, aynı şekilde uzaktan kumanda sitemi işle tek bir işçi makinayı kontrol edebilmektedir.

Mobil tersiyer kırıcı dünya çapında en çok tercih edilen iş manikalarından biridir, bunun en büyük sebebi pek çok ekipmanı içerisinde barındırarak yüksek performanslı bir iş ortaya çıkarışıdır. Özellikle büyük kapasiteli firmaların en çok tercih ettiği makinadır ve üretimi sürekli olarak aynı kalitedir.

Model Kapasite Maksimum Besleme Toplam Motor Gücü Tersiyer Rotor Ebadı Elek Ebadı Jeneratör Gücü
Mobil Tersiyer Kırıcı MTK-50 50-70 T/S 130 MM 170 KW 1200X500 MM 1200X3000 MM 230 KW
Mobil Tersiyer Kırıcı MTK-75 75-100 T/S 150 MM 210 KW 1200×750 MM 1300X4000 MM 250 KW
Mobil Tersiyer Kırıcı MTK-100 100-200 T/S 150 MM 250 KW 1200X1000 MM 1400X4000 MM 300 KW
Mobil Tersiyer Kırıcı MTK-130 200-300 T/S 150 MM 300 KW 1200×1300 MM 1600X4500 MM 350 KW

Mobil Tersiyer Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir